• LT

  Lazdijų rajono savivaldybės visuomenės sveikatos biuras kviečia dalyvauti nemokamai

  2019 05 22

  Širdies ir kraujagyslių ligų bei cukrinio diabeto programoje

  Programos tikslas – integruojant pirminės asmens sveikatos priežiūros įstaigų bei savivaldybių visuomenės sveikatos biurų vykdomą sveikatinimo veiklą, efektyviau stiprinti rizikos grupių asmenų sveikatą, supažindinti šiuos asmenis su širdies ir kraujagyslių ligų ir cukrinio diabeto rizikos veiksniais, sveikos gyvensenos principais, išmokyti keisti gyvenseną, valdyti stresą, pasirinkti sveikatai palankią mitybą bei fizinį aktyvumą.

  Norintys dalyvauti programoje, pirmiausia turi kreiptis į savo šeimos gydytoją. Tolimesnę veiklą kuruoja visuomenės sveikatos biuras.  Dėl išsamesnės informacijos prašome kreiptis į  visuomenės sveikatos biurą tel: 8 318 52075, mob.: 8 656 87237

   

  *****

  Ankstyvosios intervencijos programoje

  Ankstyvosios intervencijos programa – tai sistemingų priemonių visuma, skirta eksperimentuojantiems, nereguliariai vartojantiems psichoaktyviąsias medžiagas 14-21 metų asmenimis. Kas vyksta šios programos metu? Programą sudaro: pradinis pokalbis, 8 val. praktiniai užsiėmimai ir baigiamasis pokalbis. Praktinių užsiėmimų trukmė ir skaičius skirstomi atsižvelgiant į grupės dydį, poreikius bei kitas svarbias aplinkybes. Dalyvavimas nepertraukiamas ir registruojamas. Asmenims, dalyvavusiems ne trumpesnėje kaip 6 valandų trukmės programos dalyje, sudaroma galimybė baigti šią programą, gaunant individualią konsultaciją. Asmenims, dalyvavusiems trumpesnėje kaip 6 valandų trukmės programos dalyje, sudaroma galimybė baigti dalyvavimą programoje  su vėliau sudaroma grupe. Programos pabaigoje išduodami pažymėjimai.  

  Dėl registracijos kreipkitės: el. paštu: ausra.dainauskiene@lazdijai.lt arba egle0403@gmail.com; tel: 8 318 52075. Pažymime, kad dalyvavimas yra konfidencialus.

                                                

  *****

  Taip pat kviečia naudotis priklausomybių konsultantų paslaugomis

  Siekiant padėti kuo didesniam ratui žmonių sveikti nuo priklausomybės alkoholiui, nuo balandžio mėnesio pradėtos teikti priklausomybių konsultantų paslaugos. Priklausomybių konsultantas, atsižvelgdamas į besikreipiančio žmogaus situaciją, pasiūlys konkrečiai Jums aktualias paslaugas – nuo patarimų iki tarpininkavimo su kitomis įstaigomis.

  Paslauga teikiama anonimiškai ir konfidencialiai, tereikia paskambinti iš anksto telefonu 8 600 70293. Konsultacijos vyksta: antradieniais ir ketvirtadieniais Lazdijų viešojoje bibliotekoje II a., prie salės esančiame kabinete. Nuo 17.30 val. iki 18. 30 val.

  Šrifto dydis